Творимо себе — творимо Україну!

Академія — це енергія проактивної молоді

У нас навчаються молоді амбітні українці з новими цінностями, які прагнуть змінювати себе та країну.

Академія —

Це спілкування з молодими українцями, які вже зараз розвивають свої громади, творять соціально важливі ініціативи та прагнуть реалізовувати свій потенціал в Україні. Це рушії країни — натхненні, амбітні, які мріють творити кращий світ.

Ціннісні підприємці, влада та громади об'єднуються з Академією, щоб інвестувати в молодь та освіту як запоруку розвитку країни. Це середовище тих, хто розвиває Україну.

Андрій Здесенко

Засновник та Президент корпорації «Біосфера», власник компанії Charisma Fashion Group та співзасновник мережі ресторанів Vapiano

“Ви себе спочатку створили чи відкрили?” — запитали мене студенти Української академії лідерства під час нашої зустрічі. Це запитання, яке допомогло мені ще раз поглянути на мій шлях і зрозуміти причини успіхів та поразок. Стільки енергії, палаючих очей, цікавих і несподіваних запитань ви не відчуєте і не почуєте на жодній конференції...

читати далі

Наші випускники генерують сміливі ідеї для суспільства та бізнесу

Вже сьогодні ця молодь розвиває цінні проєкти у ІТ, медіа, агроіндустрії, екології та порушують суспільно важливі теми. Це інноватори, які вміють створювати команди, організовувати процеси, шукати ресурси та доводити справу до кінця.