Сім’ї приймають сім’ї

Краще майбутнє для вашої дитини

В Академії дитина потрапляє у середовище відібраних однолітків — розумних, вмотивованих, амбітних. Студенти разом будуть досліджувати Україну та світ в експедиціях.

Чим буде займатися ваша дитина впродовж року?

Дитина матиме щоденну насичену програму, де буде різносторонньо розвиватися, розширювати світогляд та втілювати свої ідеї.

  • Самостійність
  • Профорієнтація
  • Подорожі
  • Топлектори
  • Фінансова незалежність

Формуватиме самостійність

В Академії інтенсивний графік, під час якого дитина тренує самодисципліну, вміння з користю проводити вільний час та дбати про себе у побуті.

Студенти на практиці вчаться спілкуватися з топуправлінцями країни та своїми однолітками, приймати важливі рішення та брати відповідальність за себе та інших.

Визначиться з професією

Ваша дитина слухатиме лекції із підприємництва, фінансового менеджменту, філософії та психології. Буде створювати проєкти, стажуватися в організаціях, підприємствах та органах влади, а наприкінці року пройде курс із профорієнтації. За рік в Академії ваш син або донька здобуде впевненість у собі, розвине навички, які допоможуть їй у будь-якій професії та прискорять кар'єрний ріст.

Подорожуватиме

Студенти мають дві закордонні експедиції — в Ізраїль та Європу. Вони знайомляться із представниками НАТО, Європарламенту, Ради Європи, Світової організації охорони здоров’я тощо. Також мандрують кількома регіонами України, де спілкуються з місцевим самоврядуванням та бізнесом. У час карантину закордонні країни студенти досліджують онлайн, а Україною мандрують окремим автобусом та дотриманням необхідних норм безпеки.

Навчатиметься у топспікерів

Лектори Академії — це випускники Кембриджу та Оксфорду, підприємці, які входять у список українського Форбс, керівники інвестиційних фондів, редактори національних ЗМІ, колишні міністри та радники міністрів.

Навчиться заробляти

Ваша дитина зможе поповнити своє резюме конкретним досвідом втілення проєктів. Студенти не просто створюють ідеї, а вчаться їх представляти, шукати фінансування — з підтримкою менторів, представників місцевого бізнесу та влади. В Академії є курс із підприємництва та фінансової грамотності, а наприкінці року відбувається бізнес-хакатон, де студенти можуть отримати гроші на свою ідею.

Умови проживання

Студенти мешкають у сучасних кампусах із просторими лекторіями, їдальнею, душовою, зоною відпочинку та зручними кімнатами. У кожній кімнаті мешкає 3-4 особи. Студенти мають триразове збалансоване харчування.

В Академії є Дні родини, коли рідні можуть подивитися на умови проживання та зануритися у програму. Ми постійно на зв'язку із батьками студентів і навіть започаткували для них окремий курс із нашими лекторами.

Життя в сучасному кампусі — найкращий спосіб заглибитися у самостійне життя

Спільне проживання у кампусі — це обов'язкова складова навчання в Оксфорді та Кембриджі. Навіть під час карантину британські студенти слухають лекції онлайн, але все одно мешкають разом. Студенти Академії так само отримують важливий досвід побудови стосунків з однолітками, вирішення конфліктів та облаштування спільного побуту.

Кожен студент буде мати власного ментора

Ментор — це на кілька років старший і досвідченіший наставник. Кожен із менторів Академії має унікальний досвід у різних сферах: в освіті, ІТ, бізнесі. Ментор буде поруч із підлітком, даватиме підтримку, допоможе здобути впевненість у собі та виховати самодисципліну. Впродовж усього року ви зможете поспілкуватися з особистим ментором та дізнатися, що відбувається із вашою дитиною.

Що кажуть наші випускники?

Тоді ніхто не чув про Академію: не було ні сайту, ні жодного випускника. До Харкова приїхав Роман Тичківський та колишній заступник міністра освіти Ізраїлю Ерез Ешель. Вони так натхненно розповідали про Академію як український Гоґвортс, про успішний досвід мехін в Ізраїлі, що ми з батьками повірили. Академія і справді виявилася казкою! Ми стали амбасадорами України в Європі під час експедиції у Нідерланди. Слухали захмарного рівня лекторів — Євгена Глібовицького, Святослава Вакарчука, Юнону Лотоцьку. Щодня робили фактчекінг новин і разом реготали з фейків про Академію на російських телеканалах. Тут я познайомилася з Наталею Попович, засновницею One Philosophy, і вже три роки працюю її асистенткою. У мене з'явилася внутрішня впевненість, я свідомо перейшла на українську і по-справжньому зрозуміла, чому люблю Україну.

Євгенія Комарцова
випускниця 2016 року, родом із Харківщини

Академія допомогла мені відновити зв'язок з Україною. 6 років я навчався за кордоном — у віці, коли саме формується особистість. В Академії я слухав лекції Ярослава Грицака та Орисі Демської, співорганізовував марафон імені загиблого воїна Ігоря Брановицького та спілкувався з його побратимами, розмовляв на теми ідентичності з однолітками. Це повертало мене до мого коріння. Цінними були курс фінансової грамотності з Михайлом Колісником та зустрічі із підприємцями. А якось нам дали нетривіальну математичну задачу, яку мені вдалося розв’язати першим. Так я зрозумів, що мені дуже цікаві фінанси. Я після того пішов вчитися на фінансиста, а тепер уже працюю аналітиком в інвестиційній компанії Horizon Capital. Моя місія — допомагати українським компаніям підкорювати міжнародні ринки і робити з них бізнес-чемпіонів.

Петро Кочерган
випускник 2016 року, родом із Львівщини

“Я не думав, що ви таке зробите”, — сказав ментор і ледь не розплакався, коли побачив наш фільм про Академію на випускному. Це так надихнуло! Упродовж року я знімала короткі відео, аби фіксувати наші емоції, і самі з подругою його змонтували. Тоді, в останній тиждень навчання, я вирішила, що хочу стати режисеркою. Це і досі моя ціль. Під час Академії я придумала назву свого майбутнього ютуб-каналу — “Християнин чи бандит?”. Мій тато — греко-католицький священник, доктор канонічного права, а я навчилася знімати відео. Ми говоримо на провокативні теми: чи можна прати в неділю, чи треба вдягати хустку до церкви, чи можна вбити Путіна? У нас вже 4 тисячі підписників. Я почала йти до цієї ідеї ще з Академії — все моє теперішнє життя, тягнеться від Академії!

Магдалина Димид
випускниця 2016 року, родом із Львівщини

Я приїхав з окупованого Криму, не знав добре української мови. Академія допомогла мені в інтеграції. Я потрапив в україномовне середовище, зміг підготуватися до ЗНО і вступити до Могилянки. Завдяки лекціям Михайла Винницького зрозумів, що хочу досліджувати суспільство, тому обрав соціологію. В Академії з'явилося розуміння, що все залежить від мене і яку користь я можу принести своїй країні. Я потрапив в коло дуже крутих однолітків та менторів, з якими ми стали сім’єю, які надихають мене досі. З ностальгією згадую наші нічні рефлексії — після цих розмов я по-іншому почав ставитися до себе та світу.

Едем Галімов
випускник 2016 року, родом із Криму

Академія — це вікно можливостей. Головне — не боятися ними відповідально користуватися. Я завжди старалася бути активною на заняттях і ставила викладачам мільйон запитань. Деякі курси справді змінювали мій світогляд. Якось розговорилася з Валерієм Пекарем про інтегральну динаміку — і він запропонував мені роботу! Тоді ж моє життя змінилося назавжди. У виставковій компанії «Євроіндекс» я займалася великими освітніми конференціями, форумами. Після Академії зрозуміла, що бачу себе в освітньому менеджменті — відтак далі працювала у Львівській бізнес-школі УКУ, а пізніше у Львівській освітній фундації. Я вдячна Академії за спрямування в особистісному розвитку та ціннісних однодумці поруч. Тут формувалися мої ціннісні орієнтири, які і досі є моєю дорожньою картою по життю.

Анастасія Дякун
випускниця 2017 року, родом із Львівщини

”Реінтерпретуйте і не ставайте заручниками ситуації”, — ці слова Андрія Зелінського мені дуже запам'яталися. Я раніше часто шукав проблему в чомусь чи комусь, думав “не ми такі — життя таке”. А після Академії я точно усвідомив, що все залежить від мене. Я мислив вузькими категоріями: хочу просто стати програмістом, бо він багато заробляє. А в Академії зрозумів, наскільки світ багатогранніший. Я став фанатом свого маленького міста на Тернопільщині, бо познайомився з людьми, які люблять свої міста. Я хочу повернутися у Бережани, піти у виконавчу владу і зробити усе, аби місто стало привабливим туристичним куточком.

Денис Дворський
випускник 2017 року, родом із Тернопільщини

Я навчалася на перекладача, кайфувала від навчання, але не від середовища. В Академії я знайшла спільноту таких самих підлітків, які хочуть розвиватися. В Академії доводилося займатися й улюбленою справою — перекладати та ще й робити це публічно: як їздили до Аушвіцу чи дивилися фільм о 3 ночі, коли приїжджав посол Бельгії чи колишній заступник міністра освіти Ізраїлю. Такої практики я не мала навіть в університеті!

Марія Надвернюк
випускниця 2017 року, родом із Тернопільщини

Якось до нас в Академію прийшов колишній охоронець, який розмальовував страусині яйця. Розповідав про виставки, колекціонерів і як він цим заробляє. Виявляється, можна й таким займатися — і тебе оцінять! Завдяки таким зустрічам я зрозумів: яким би ти не був, завжди знайдеться твоє місце у світі. В Академії немає бюрократії. Ти відчуваєш себе людиною, а не гвинтиком у системі. Ти не пишеш конспекти, бо так треба, а слухаєш цікавих тобі людей. В Академії все побудоване на цікавості — ти нічого не мусиш. Після цього року світ здається ще більшим, проте й ти виріс — і можеш його підкорити.

Андрій Буняк
випускник 2017 року, родом із Тернопільщини

Я навчався на ІТ та вже працював системним адміністратором, але з часом стало нецікаво. Хотів зрозуміти, хто я і чого хочу — і Академія мене наштовхнула. Якось менторка під час події дала мені свою камеру, щоб я пофотографував. Потім я вперше зняв і змонтував відео із нашої мандрівки. Так зайняв нішу відеографа в осередку. Мені це настільки сподобалося, що батьки подарували мені камеру. За кілька місяців після випуску прийшло перше комерційне замовлення від дівчини з Академії, яка працювала у Валерія Пекаря. Це було вау! Я уже три роки займаюся фотографією — це стало моїм улюбленим хобі та основним заробітком. В Академії мене навчили спілкуватися із різними людьми, тому тепер легко знаходжу підхід до своїх моделей.

Володимир Нєізвєстний
випускник 2018 року родом із Київщини

Менеджер мого осередку якось сказав: “Не так важливо знати формулу, ніж вміти її знайти”. Академія не дала відповідей, а навчила їх шукати завдяки розмовам з менторами та обговоренням з однолітками. Щоранку я прокидалася із людьми, які чогось прагнуть. Досі пригадую наші спільні ранкові пробіжки серед сосен у Пущі Водиці, мотивуючі розмови під час сніданку. Я навчилася слухати, довірять, делегувати і по-справжньому працювати в команді.

Софія Школик
випускниця 2018 року, родом із Львівщини

У кожній експедиції я бачила круті ініціативи і фантастичних людей! Це молодь, яка створила простір “Друзі” і щодня щось робить у Костянтинівці, звідки виїхало більшість населення. Це гід з Чернігова, який збирає гроші, щоб відновити церкву 11 століття. Я відкривала для себе Україну, адже раніше бачила лише західні регіони. Я навчилася проєктної діяльності, бо організовувала триденну подію на 800 підлітків — займалася партнерами, локацією, рекламою, зовнішніми комунікаціями, логістикою. Було страшно, дуже відповідально і доводилося багато працювати. Я здобула навичку критичного та аналітичного мислення, а також комплексного розв'язання проблем.

Софія Шіляк
випускниця 2018 року, родом із Івано-Франківщини

В Академії з’явилося бажання допомагати людям через проєкти і приносити суспільну користь. Під час навчання у полтавському осередку ми організовували фестиваль здорового способу життя: робили лекції та дискусії про харчування, давали полтавчанам спробувати різні види спорту. Я отримував величезне задоволення, коли бачив вдячність учасників! Я вчився напрацьовувати ідеї, формати проєктів, презентувати їх партнерам і шукати фінансування. Це ті навички, якими я зараз користуюся, коли організовую у Львові форум “Молодвіж” на 2 тисячі учасників. Академія розширила мій світогляд. Коли я займаюся громадським проєктами і стартапами у Львові, тож можу дивитися на все під різним кутом.

Микола Апетик
випускник 2018 року, родом із Львівщини

Коли ти ростеш в маленькому селі, то здається, що політики чи зірки — це якісь недосяжні суперлюди. Академія стерла цей кордон — я спілкувалася з багатьма відомими людьми, стажувалася в Кабміні, а нещодавно як випускниця модерувала зустріч Академії із віцепрем'єром. Я зламала стереотип про те, що успіху можна досягнути лише з багатими батьками чи з гарвардською освітою, і здобула віру в себе. Я відкрила для себе біг, рефлексію, усвідомлений туризм та знайшла найкращих друзів. Навчилася створювала проєкти та спробувала себе у комунікаціях — так здобула навичку, за яку мені тепер платять гроші, бо працюю зараз головою відділу комунікацій в EdEra.

Ярина Біла
випускниця 2019 року, родом із Полтавщини

В Академії я почав цікавитися новинами. Держава перестала бути для мене чимось абстрактним, а стала конкретним механізмом. Ми знайомилися з тим, як працює Кабмін, Нацбанк, Верховна Рада. Я розвинув критичне мислення, вміння дискутувати і висловлювати власну думку. В Академії виховували культуру суперечки, а ми з лекторами спілкувалися на рівних. Ми все завжди планували, тому я навчився тайм-менеджменту і нещодавно навіть став тренером на цю тему для “Червоного хреста”. Зараз я навчаюся на програмуванні і вже працюю розробником у провідній ІТ-компанії SoftServe. В Академії зрозумів, що хочу працювати з людьми і далі планую розвиватися в ІТ саме як проєктний менеджер.

Володимир Бойко
випускник 2019 року родом із Івано-Франківщини

В Академії я надихалася своїми однолітками! Одна дівчина їздила на FLEX і до Академії вже створювала проєкт із підприємництва для школярів. Була пластунка, яка у такому віці вже виховувала малих послідовників. Ще один студент займався кібербезпекою. Я наповнювалася кожною такою історією! Прокачала ораторську майстерність, адже нас навчили говорити нешаблонно і вільно виступати перед публікою. В Академії я навчилася прислухатися до себе та іти до кінця.

Христина Телефанко
випускниця 2019 року, родом із Полтавщини

Якщо у формальній освіті ти отримуєш знання у форматі “лектор читає — ти записуєш”, то в Академії — найбільше у спілкуванні: коли вирішуєш спільні завдання з друзями в осередку, коли розмовляєш з менторами чи дискутуєш з лекторами. Ми тренували цілеспрямованість і будували команду через спорт. Обдумували і засвоювали досвід через рефлексії. Академія дає soft skills, які знадобляться у будь-якій професії. Я навчаюся на інженера, а це — проєктна робота і робота в команді, чого нас якраз і вчили в Академії.

Тарас Стефурак
випускник 2019 року, родом із Івано-Франківщини

Колись я думала, що хочу жити за кордоном, бо там краща медицина, освіта, безпека. Але в Академії я познайомилася із засновником Prometheus, побачила, як працює Dozorro, Prozorro, фонд “Життєлюб” — усі ці круті речі створюють українці. Я зрозуміла, що Україна — це країна можливостей. Я ще в школі організувала у рідному Ладижині походи до людей з інвалідністю і створила клуб англійської мови. Бачила, що можу щось змінювати, проте почувалася у цьому самотньою. В Академії я здобула друзів, які стали моєю підтримкою та підсиленням. Ми створили проєкт “Добродвіж” і долучити сотні людей до добрих справ! Ми й після випуску продовжуємо разом втілювати важливі ініціативи.

Христина Осадча
випускниця 2020 року, родом із Вінниччини

Я хочу, щоб моє село Дар”ївка, що на Херсонщині, стало найрозвинутішим в Україні. Це місія, яку я сформував в Академії. Ще у школі я робив проєкти у своєму селі, але мені бракувало місійності та однодумців. Усе це я знайшов в Академії, прокачав управлінські навички, навчився планувати і виходити із зони комфорту. Зараз я навчаюся на соціальній роботі. Можливо, це не звучить красиво — раніше я б сам не подивився у бік цього фаху. Проте Академія дала усвідомленість і вміння бачити глибше, а не гнатися за гарною назвою. Я задоволений своїм вибором, бо вивчаю практичні інструменти для роботи громади. Після навчання я обов’язково повернуся і розвиватиму своє село.

Данило Щоголь
випускник 2020 року, родом із Херсонщини

Після школи я не знала, куди вступати: близькі мені радили іноземні мови, фізмат, юридичний. Але досвід проєктів Академії дав зрозуміти, що я хочу навчатися на менеджменті. Я опанувала ораторське мистецтво, бо доводилося багато говорити на публіку, навчилася вести соцмережі, читати книги вдумливо. А ще здобула впевненість у своїх рішеннях, твердість у життєвих цінностях і спільноту, з якою ми досі не припиняємо спілкування ні на мить.

Марія Притуляк
випускниця 2020 року, родом із Вінниччини

В Академії у мене було купа моїх “вперше”. Я вперше побував за кордоном, на Заході і на Сході України, вперше подорожував літаком. Вперше виступав перед великою аудиторією і спробував організовувати проєкти та знаходити на них гроші. Я навчився працювати в команді, слухати інших і знаходити компроміси, отримувати і давати якісний фідбек. Я навчався на комп'ютерних науках, але в Академії зрозумів, що хочу працювати з людьми, тому розвиваюся як ІТ-менеджер. У мене було бажання спробувати себе на державній службі, щоб вносити молодий ціннісний підхід. Через спільноту Академії я дізнався про вакансію в НАЗК — і тепер працюю там в ІТ-управлінні.

Андрій Ярош
випускник 2020 року, родом із Полтавщини

Вартість навчання — 35 000 гривень

Повна вартість навчання однієї молодої людини в Українській академії лідерства становить 300 000 гривень. 92% цієї суми ми покриваємо завдяки внескам благодійників — підприємців, компаній, міських рад, держави, українських та міжнародних інституційних донорів. Студенти за увесь рік програми платять лише 35 000 гривень.

Що включає ціна:

Проживання у
сучасних кампусах
Збалансоване
харчування
Медичне
страхування
Унікальна
програма
Подорожі Україною,
в країни ЄС та Ізраїль
Безцінний
досвід

Наші випускники навчаються у провідних університетах країни та світу

Після Академії випускники вступають у найкращих ЗВО країни: Національний університет "Києво-Могилянська академія", Український католицький університет, НТУУ "Київський політехнічний інститут", Київський національний університет імені Тараса Шевченка, Львівський національний університет імені Івана Франка тощо.

Також здобувають освіту за кордоном: Minerva Schools at KGI, London Arts University, Warsaw School of Economics, University of Ottawa

Наші випускники працюють у престижних компаніях та організаціях

Навички та досвід, здобуті в Академії, допомагають опанувати будь-яку професію, отримувати керівні посади та швидше розвиватися у кар'єрі.

  • '

Христина Уграк

випускниця 2017 року, родом із Івано-Франківщини
працює в ІТ-компанії GlobalLogic

Моя ІТ-компанія входить у топ-3 в Україні, у якій працює 6 тисяч людей. Я працюю старшим рекрутером: допомагаю людям знайти проєкт до душі, побудувати команду мрії, а бізнесу — зростати.

Моя робота — це постійний рух і розвиток, в якому я щаслива. А вперше я спробувала себе у HR в Академії — до того навчалася на журналістиці, в якій вже себе не бачила. Мені доручили допомагати з набором нових студентів, а потім й менторів. Мені подобалося відбирати людей, спостерігати за ними, організовувати процес.

Згодом лектор запропонував посаду рекрутера у холдингу емоцій !Фест, а далі я отримала пропозицію в ІТ. Це була якась магія! Саме Академія дала мені цю професію.

Тетяна Пляцок

випускниця 2017 року, родом із Львівщини
працює в інтернет-виданні Українська правда

У 21 я подалася на випускову редакторку в Українську правду — про вакансію розказав товариш з Академії. І мене взяли! В Академії я точно здобула віру в себе, якщо наважилася на таке :) Тоді я ще не мала досвіду, проте вміла наполегливо працювати.

В Академії у мене з’явилася стресостійкість та гнучкість, адже нас вчили бути готовими до всього: чи то швидко зорієнтуватися, коли у проєкті щось йде не за планом, чи то несподівано зібратися серед ночі на пробіжку. Тепер це дуже допомагає оперативно реагувати на новини чи спокійніше публікувати відповідальний матеріал, над яким працювало 5-10 людей.

Я навчилася спілкуватися з різними людьми та здобула друзів у багатьох сферах, які завжди підкажуть цікавого спікера. Мене надихає моя робота, адже люди отримують якісну інформацію, а можновладці реагують на наші матеріали.

Назар Николайчук

випускник 2019 року, родом із Буковини
працює у школі Projector

“Кому київського щастя?”, — так поширив вакансію у Projector заступник менеджера мого осередку у своєму Фейсбуці. Він навчався на графічному дизайні та маркетингу та був великим амбасадором цієї школи.

Я побачив пост, подався і зараз уже працюю керівником відділу продажів та підтримки. Мені 19, я — лідер команди із 7 людей. Під час навчання в Академії було багато проєктів, де потрібно було працювати в команді, застосовувати свої сильні сторони та креативність — зараз цей досвід мені допомагає.

Саме в Академії я розвинув навички менеджера і навчився не боятися відповідальності. Projector дає надзвичайно багато практики, тож наші випускники мають великий попит на ринку — і це надихає.

Влад Бабир

випускник 2018 року, родом із Криму
працює у Veteran Hub

Ще у 14-ть я зрозумів, що хочу розвивати сферу безпеки та оборони, щоб повернути мій дім та Донбас. Я родом із Севастополя, мій батько воював у зоні АТО-ООС. В Академії я більше дізнався про Майдан, багато спілкувався з військовими, ветеранами.

Саме у Фейсбук-спільноті Академії побачив, що набирають команду у Veteran Hub — простір, де ветеранам надають безкоштовну юридичну, психологічну підтримку та консультації із пошуку роботи. Зараз я працюю у проєкті Мобільного офісу, аби ветерани могли отримувати якісні послуги навіть у віддалених селах.

В Академії я здобув готовність працювати з держустановами, з документами, навчився вести переговори зі складними підприємцями, що тепер дуже допомагає.

Анна Білошапка

випускниця 2017 року, родом із Київщини
працює в агропромхолдингу Астарта-Київ

Я займаюся проєктами корпоративно-соціального партнерства “Астарта-Київ”. Саме “Астарта” підтримала появу осередку Академії у Полтаві. Тоді я й познайомилась з цією компанією і отримала запрошення на роботу.

Я, зокрема, веду освітні проєкти для сільської молоді, ініціативи у партнерстві з глобальним договором ООН. Я бачу зсередини як співпрацює бізнес з міжнародними донорами. І цей досвід точно допоможе в майбутньому втілити мою мрію — стати хорошим дипломатом.

Дмитро Калініченко

випускник 2017 року, родом із Луганщини

Я оцінюю роботу закладів вищої освіти як експерт з акредитації. Прагну, аби у наших ЗВО не було плагіату, щоб студенти не стикалися з корупцією з університетської лави. Для цього вивчаю звіти та спілкуюся із викладачами.

Я можу розмовляти із доктором технічних наук на рівні, адже Академія дала досвід спілкування із крутими людьми: про ВВП мені на пальцях пояснював колишній міністр економіки! З лекторами ми обговорювали фундаментальні теми, а це допомогло подорослішати і розширити світогляд.

Я навчався працювати в команді, утвердився у своїх цінностях та отримав інструменти, якими можна змінювати суспільство.

Бажаєш приєднатися до Академії?

  1. Заповнюй онлайн-анкету
  2. Проходь відбір
  3. Підписуй договір
  4. Заселяйся до кампусу
Стати студентом