Творимо себе — творимо Україну!

Наш вплив на суспільство

Ми працюємо для того, щоб якісно змінити українське суспільство силою розумної відповідальної ініціативної молоді.

Академія виховує майбутніх ціннісних лідерів та ділиться своїм досвідом роботи з молоддю із суспільством.

Упродовж річної програми наші студенти формують себе як проактивних відповідальних особистостей з широким світоглядом. Ми допомагаємо їм укріпити цінності та свідоміше обрати професію і напрямок у житті.

Студенти спілкуються із викладачами провідних університетів, державотворцями та лідерами думок, досліджують найкращі світові практики із підприємництва, освіти і науки, національної безпеки, охорони здоров’я та державотворення, національної ідентичності. Молодь здобуває практичний досвід проєктів та волонтерства, знаходить інструменти і команду для втілення власних ідей.

За 7 років у нас уже 1206 випускників. Після Академії вони створюють амбітні проєкти, розвивають свої громади, стажуються та працюють у впливових організаціях і компаніях та прагнуть залишатися в Україні.

Активна участь наших випускників у лавах Збройних Сил України та розбудова волонтерського руху підтвердили важливість нашої місії та діяльності для України.

Ми ділимося з громадою нашими методиками — щороку втілюємо понад 100 суспільних проєктів: із розвитку лідерства, проєктного менеджменту, медіаграмотності, здорового способу життя, традицій тощо.

Академія першою в Україні почала розвивати культуру менторства на системному рівні.
Ми активно просуваємо волонтерство та створили перший в Україні телеграм-бот для добрих справ. Кожен студент упродовж року волонтерить 120 годин для громади міста, в якому навчається. Щороку підіймаємо тему Голодомору на світовому рівні та просуваємо серед українців питомі українські традиції.

Нашими проєктами ми вже охопили 268 тисяч людей.

Аби ще активніше працювати із громадами, ми прагнемо створити 10 Центрів розвитку лідерства у стратегічних містах України.

Нас підтримує 30 партнерів, серед яких соціально-відповідальний бізнес, держава та міжнародні донори.

Разом ми творимо спільноту відповідальних лідерів, які якісно змінять Україну.

Слухав презентації проєктів від студентів Української академії лідерства і, знаєте, не маю сумнівів, що з України вже скоро братимуть приклад! Хочу, щоб такою була вся країна, щоб Україна була заряджена такою енергією. Треба, щоб такі люди здобували якісну освіту, щоб вони почувалися вільними, щоб мали всі можливості. Вони залишатимуться тут і збудують Україну майбутнього, якою ми всі пишатимемося.

Володимир Зеленський
Президент України.

15 травня 2018 року у Європейській раді нас відвідала група студентів із Києва у червоних футболках з написом “I am Ukraїne I love freedom”. Мав із ними коротку розмову. Такого зацікавлення, ентузіазму і позитивних емоцій у молоді я давно не бачив…

Дональд Туск
ексголова Європейської Ради. Уривок із книги “Szczerze”.

Наша місія:

Місія Української академії лідерства – глибинна трансформація українського суспільства шляхом формування генерації молодих людей, які мають на те необхідні здібності.

Наш слоган:

Творимо себе — творимо Україну!

Кожне завтра розпочинається вже сьогодні.

Наші цінності:

Будь вільним!
Будь справжнім!
Будь другом!
Будь мудрим!
Будь творчим!
Будь!
Бо ми — Україна!

Бажаєш приєднатися до Академії?

  1. Заповнюй онлайн-анкету
  2. Проходь відбір
  3. Підписуй договір
  4. Заселяйся до кампусу
Стати студентом