Творимо себе — творимо Україну!

Наші студенти

Студенти Академії — це вмотивовані підлітки, які прагнуть розвиватися та свідомо робити власний вибір у житті.

Студенти Академії — проактивні випускники шкіл та студенти перших курсів.

Це лідери шкільних та студентських парламентів, випускники FLEX, переможці МАН, олімпіад, конкурсів, змагань тощо. Їх об'єднує бажання працювати над собою, думати глибше, змінювати своє середовище та будувати успішне майбутнє.

Цьогоріч найбільше студентів з Львівщини, Київщини, Прикарпаття, Харківщини та Донеччини.

Цьогоріч найбільше студентів з Львівщини, Київщини, Прикарпаття, Харківщини та Донеччини.

Кожен студент веде профайл, у якому записує свої цілі, мрії, дії, роздуми та досягнення.

Так студенти відстежують зміни, які відбуваються з ними упродовж навчання. Всього за 3 місяці в Академії кожен із них встиг досягти кількох амбітних цілей: хтось створив свій перший проєкт чи пробіг півмарафон, а хтось прочитав книги, які давно відкладав і пережив свою першу експедицію з наплічником. Часто наприкінці року студенти досягають результатів, яких спочатку від себе навіть не очікували.

Упродовж року у середньому кожен студент:

  • читає 16 книг
  • пробігає 400 кілометрів
  • волонтерить 120 годин
  • проводить 4 презентації/лекції
  • долучається до організації 5 заходів

Our students say:

Після кількох місяців в Академії я десятки разів чула: “Ти так змінилась”. Та я не помічала цієї різниці, особливо поруч з однолітками, які розвиваються разом зі мною. Коли почала аналізувати, то зрозуміла, як кардинально змінилось моє життя ззовні: переїзд в інше місто, нові люди, інтенсивне навчання, мандрівки — і цей список нескінченний. Я дуже змінилася зсередини: почала говорити про свої почуття, емоції, страхи та тривоги; почала захищати особисті кордони; досліджувати свої зони розвитку. Академія — це місце чарівних людей, можливостей та досвіду.

Маргарита Литвин
студентка

За 3 місяці я познайомився з багатьма неймовірними людьми: студентами, підприємцями, працівниками Академії, державотворцями та лекторами.Я почав бігати і більше займатися спортом, почав активно записувати лекції та планувати свій час і наступні кроки, що раніше було складно. Я став стійкішим і тепер можу знайти вихід з будь-якої ситуації. Ставлю цілі та досягаю їх. Це моя коротка історія про невеликий час в Академії. А якою буде твоя?

Влад Скороход
студент

Це молодь, яка вже зараз змінює свої громади.

Анастасія Глухова

- реалізовує проєкт “Ластівки”, в якому студенти проводять веселі уроки для онкохворих діток.

Святослав Коваль

- скоординував благодійну акцію «Ялинка добра», завдяки якій 79 дітей-сиріт та дітей, що потрапили у складні життєві обставини, отримали подарунки до Дня Святого Миколая.

Вікторія Плисак

- організувала подію для понад 20 вчителів, знайшла лекторів та фінансування.