Творимо себе — творимо Україну!

Навчання у нас — це можливість знайти себе

З нами ти вчитимешся працювати в команді, досягати цілей, створювати проєкти, брати відповідальність за своє життя та долю країни та свідоміше обереш освіту та професію.

Стати студентом

Що ти отримаєш упродовж навчання в Академії?

Академія — це простір для експериментів та відкриття своїх талантів. Ти не будеш керуватися “престижністю” факультету чи порадами знайомих, а отримаєш конкретний досвід.

 • Коло однодумців
 • Круті знайомства
 • Майбутня професія
 • Світ та Україна
 • Доросле життя

Потрапиш у коло однодумців і здобудеш друзів на все життя

За рік Академія стане для тебе міцною спільнотою однолітків з усієї України, які прагнуть розвиватися і хочуть від життя більшого, ніж просто сидіти за навчальною партою. Уже зараз наші випускники допомагають одне одному знайти роботу мрії і разом створюють круті ініціативи.

Познайомишся із крутими людьми

Тобі викладатимуть лектори із Могилянки та УКУ, випускники Кембриджу і Гарварду, колишні міністри та депутати Верховної ради, редактори відомих українських видань, директори інвестиційних фондів та підприємці.

Визначишся із освітою та професією

Ти послухаєш лекції із підприємництва, фінансового менеджменту, філософії та психології. Зможеш спробувати себе в SMM, дизайні та створенні проєктів. Стажуватимешся в організаціях, підприємствах, органах влади та поспілкуєшся з людьми із різних професій: держслужбовцями, бізнесменами, науковцями, медійниками та митцями.

Побачиш світ та Україну

Ти дослідиш Ізраїль: побачиш інновації, прогресивне господарство у пустелі та пізнаєш ідентичність країни, яка воює. Зблизька познайомишся із найвпливовішими інституціями Євросоюзу: Європарламентом, Радою Європи, штаб-квартирою НАТО, Світовою організацією охорони здоров’я, ЮНЕСКО — та особисто поспілкуєшся із їхніми представниками. Також помандруєш кількома регіонами України, де зустрінешся із активними громадянами, місцевим самоврядуванням та бізнесом.

Вчитимешся жити по-дорослому

Написати лист послові, провести зустріч із міністром або знайти гроші на проєкт — ти виконуватимеш практичні завдання, в яких будеш брати відповідальність, приймати серйозні виклики та досягати амбітних цілей. Ти отримаєш повноваження, довіру та підтримку, аби твої кроки у доросле життя були впевненішими.

Чому навчатися у нас не тільки корисно, але й цікаво

Можливість свідоміше знайти себе

В Академії ти розвинеш свої сильні сторони, навчишся розуміти свої емоції та глибше познайомишся із собою. Ти побачиш нові можливості і зрозумієш, що світ не обмежується твоїм селом, містом чи областю. І переконаєшся, що точно є сфера, де твої знання та здібності важливі, а ти справді можеш змінювати світ навколо себе.

Нестандартне навчання

Ти не сидітимеш за партою з конспектами, а дискутуватимеш із лекторами на рівні — бо твоя думка важлива. У нас немає бюрократії та оцінок, але є цінний зворотний зв'язок, який допоможе вдосконалитися. У нас немає принципу “хочеш зробити добре — зроби сам”, бо в Академії важлива командна робота. Ти можеш робити помилки, експериментувати та пропонувати сміливі ідеї, в яких тебе підтримають.

Ментори

Ти матимеш особистого наставника, з яким будеш ставити цілі, радитися та отримувати підтримку. Наші ментори — це колишні айтівці, науковці, військові, менеджери з бізнесу, члени ГО. Кожен із них старший за тебе всього на кілька років, проте має унікальний досвід власних перемог і поразок, якими готовий ділитися, щоб допомогти тобі швидше розвиватися.

Кампуси

Увесь навчальний рік ти будеш мешкати у кампусі. Це сучасні будівлі з просторими лекторіями, їдальнею, затишними кімнатами та лаундж-зоною. Поруч з тобою житиме ще 40 підлітків із різних областей.

Твій кампус буде в іншому регіоні країни — це допоможе зламати чимало стереотипів. Ти зануришся у життя громади і допомагатимеш розв'язувати її проблеми. За рік це нове місто може стати для тебе другим домом.

Спорт

Щоб реалізувати інтелектуальний потенціал, потрібне здорове тіло. Тому спорт в Академії — повноцінна частина життя студентів, а не додаткова активність. Ти регулярно братимеш участь у командних видах спорту та бігатимеш майже щодня. Ми хочемо, щоб студенти полюбили спорт, а не займалися ним з примусу. Наприкінці року більшість студентів охоче пробігає півмарафон, а спорт залишається з ними й після випуску.

Програма

В Академії студенти розвиваються інтелектуально, емоційно і фізично. Розклад влаштований так, щоб ці елементи були у твоєму житті щодня.

Інтелектуальний розвиток
 • Лекції
 • Робота з книгами
 • Зустрічі з рольовими моделями
 • Експедиції
Емоційний розвиток
 • Аналіз та обговорення прожитого досвіду (рефлексії)
 • Робота в команді (самоврядування та проєкти)
 • Лекції про емоційний інтелект та психологію стосунків
 • Волонтерство
Фізичний розвиток
 • Біг
 • Загальна фізична підготовка
 • Командні види спорту
 • Лекції про анатомію та фізіологію тіла
 • Фітнес-тест
Розклад

Навчання відбувається 6 днів на тиждень. Програма триває з 7 ранку до 22 вечора. Твій звичайний день в Академії виглядатиме так:

 • 06:45 – 07:00 Прокидання
 • 07:00 – 08:00 Ранковий спорт+душ
 • 08:00 – 09:00 Сніданок
 • 09:00 – 09:45 Ранкова зустріч (новини, TEDx, статті, орг. моменти)
 • 09:45 – 11:15 Лекції, тренінги, обговорення текстів
 • 11:15 – 11:30 Перерва
 • 11:30 – 13:00 Лекції, тренінги, обговорення текстів
 • 13:00 – 14:00 Обід
 • 14:00 – 15:30 Індивідуальна робота, читання книг, проєкти
 • 15:30 – 15:45 Перерва
 • 15:45 – 17:15 Заходи для громади, волонтерство
 • 17:15 – 17:30 Перерва
 • 17:30 – 19:00 Спорт
 • 19:00 – 20:00 Вечеря
 • 20:00 – 22:00 Рефлексії

Академія - це:

5осередків (цьогоріч навчання лише у Львові)
1205випускників змінюють Україну
268тисяч людейохопили нашими проєктами

Що кажуть наші випускники?

Тоді ніхто не чув про Академію: не було ні сайту, ні жодного випускника. До Харкова приїхав Роман Тичківський та колишній заступник міністра освіти Ізраїлю Ерез Ешель. Вони так натхненно розповідали про Академію як український Гоґвортс, про успішний досвід мехін в Ізраїлі, що ми з батьками повірили. Академія і справді виявилася казкою! Ми стали амбасадорами України в Європі під час експедиції у Нідерланди. Слухали захмарного рівня лекторів — Євгена Глібовицького, Святослава Вакарчука, Юнону Лотоцьку. Щодня робили фактчекінг новин і разом реготали з фейків про Академію на російських телеканалах. Тут я познайомилася з Наталею Попович, засновницею One Philosophy, і вже три роки працюю її асистенткою. У мене з'явилася внутрішня впевненість, я свідомо перейшла на українську і по-справжньому зрозуміла, чому люблю Україну.

Євгенія Комарцова
випускниця 2016 року, родом із Харківщини

Академія допомогла мені відновити зв'язок з Україною. 6 років я навчався за кордоном — у віці, коли саме формується особистість. В Академії я слухав лекції Ярослава Грицака та Орисі Демської, співорганізовував марафон імені загиблого воїна Ігоря Брановицького та спілкувався з його побратимами, розмовляв на теми ідентичності з однолітками. Це повертало мене до мого коріння. Цінними були курс фінансової грамотності з Михайлом Колісником та зустрічі із підприємцями. А якось нам дали нетривіальну математичну задачу, яку мені вдалося розв’язати першим. Так я зрозумів, що мені дуже цікаві фінанси. Я після того пішов вчитися на фінансиста, а тепер уже працюю аналітиком в інвестиційній компанії Horizon Capital. Моя місія — допомагати українським компаніям підкорювати міжнародні ринки і робити з них бізнес-чемпіонів.

Петро Кочерган
випускник 2016 року, родом із Львівщини

“Я не думав, що ви таке зробите”, — сказав ментор і ледь не розплакався, коли побачив наш фільм про Академію на випускному. Це так надихнуло! Упродовж року я знімала короткі відео, аби фіксувати наші емоції, і самі з подругою його змонтували. Тоді, в останній тиждень навчання, я вирішила, що хочу стати режисеркою. Це і досі моя ціль. Під час Академії я придумала назву свого майбутнього ютуб-каналу — “Християнин чи бандит?”. Мій тато — греко-католицький священник, доктор канонічного права, а я навчилася знімати відео. Ми говоримо на провокативні теми: чи можна прати в неділю, чи треба вдягати хустку до церкви, чи можна вбити Путіна? У нас вже 4 тисячі підписників. Я почала йти до цієї ідеї ще з Академії — все моє теперішнє життя, тягнеться від Академії!

Магдалина Димид
випускниця 2016 року, родом із Львівщини

Я приїхав з окупованого Криму, не знав добре української мови. Академія допомогла мені в інтеграції. Я потрапив в україномовне середовище, зміг підготуватися до ЗНО і вступити до Могилянки. Завдяки лекціям Михайла Винницького зрозумів, що хочу досліджувати суспільство, тому обрав соціологію. В Академії з'явилося розуміння, що все залежить від мене і яку користь я можу принести своїй країні. Я потрапив в коло дуже крутих однолітків та менторів, з якими ми стали сім’єю, які надихають мене досі. З ностальгією згадую наші нічні рефлексії — після цих розмов я по-іншому почав ставитися до себе та світу.

Едем Галімов
випускник 2016 року, родом із Криму

Академія — це вікно можливостей. Головне — не боятися ними відповідально користуватися. Я завжди старалася бути активною на заняттях і ставила викладачам мільйон запитань. Деякі курси справді змінювали мій світогляд. Якось розговорилася з Валерієм Пекарем про інтегральну динаміку — і він запропонував мені роботу! Тоді ж моє життя змінилося назавжди. У виставковій компанії «Євроіндекс» я займалася великими освітніми конференціями, форумами. Після Академії зрозуміла, що бачу себе в освітньому менеджменті — відтак далі працювала у Львівській бізнес-школі УКУ, а пізніше у Львівській освітній фундації. Я вдячна Академії за спрямування в особистісному розвитку та ціннісних однодумці поруч. Тут формувалися мої ціннісні орієнтири, які і досі є моєю дорожньою картою по життю.

Анастасія Дякун
випускниця 2017 року, родом із Львівщини

”Реінтерпретуйте і не ставайте заручниками ситуації”, — ці слова Андрія Зелінського мені дуже запам'яталися. Я раніше часто шукав проблему в чомусь чи комусь, думав “не ми такі — життя таке”. А після Академії я точно усвідомив, що все залежить від мене. Я мислив вузькими категоріями: хочу просто стати програмістом, бо він багато заробляє. А в Академії зрозумів, наскільки світ багатогранніший. Я став фанатом свого маленького міста на Тернопільщині, бо познайомився з людьми, які люблять свої міста. Я хочу повернутися у Бережани, піти у виконавчу владу і зробити усе, аби місто стало привабливим туристичним куточком.

Денис Дворський
випускник 2017 року, родом із Тернопільщини

Я навчалася на перекладача, кайфувала від навчання, але не від середовища. В Академії я знайшла спільноту таких самих підлітків, які хочуть розвиватися. В Академії доводилося займатися й улюбленою справою — перекладати та ще й робити це публічно: як їздили до Аушвіцу чи дивилися фільм о 3 ночі, коли приїжджав посол Бельгії чи колишній заступник міністра освіти Ізраїлю. Такої практики я не мала навіть в університеті!

Марія Надвернюк
випускниця 2017 року, родом із Тернопільщини

Якось до нас в Академію прийшов колишній охоронець, який розмальовував страусині яйця. Розповідав про виставки, колекціонерів і як він цим заробляє. Виявляється, можна й таким займатися — і тебе оцінять! Завдяки таким зустрічам я зрозумів: яким би ти не був, завжди знайдеться твоє місце у світі. В Академії немає бюрократії. Ти відчуваєш себе людиною, а не гвинтиком у системі. Ти не пишеш конспекти, бо так треба, а слухаєш цікавих тобі людей. В Академії все побудоване на цікавості — ти нічого не мусиш. Після цього року світ здається ще більшим, проте й ти виріс — і можеш його підкорити.

Андрій Буняк
випускник 2017 року, родом із Тернопільщини

Я навчався на ІТ та вже працював системним адміністратором, але з часом стало нецікаво. Хотів зрозуміти, хто я і чого хочу — і Академія мене наштовхнула. Якось менторка під час події дала мені свою камеру, щоб я пофотографував. Потім я вперше зняв і змонтував відео із нашої мандрівки. Так зайняв нішу відеографа в осередку. Мені це настільки сподобалося, що батьки подарували мені камеру. За кілька місяців після випуску прийшло перше комерційне замовлення від дівчини з Академії, яка працювала у Валерія Пекаря. Це було вау! Я уже три роки займаюся фотографією — це стало моїм улюбленим хобі та основним заробітком. В Академії мене навчили спілкуватися із різними людьми, тому тепер легко знаходжу підхід до своїх моделей.

Володимир Нєізвєстний
випускник 2018 року родом із Київщини

Менеджер мого осередку якось сказав: “Не так важливо знати формулу, ніж вміти її знайти”. Академія не дала відповідей, а навчила їх шукати завдяки розмовам з менторами та обговоренням з однолітками. Щоранку я прокидалася із людьми, які чогось прагнуть. Досі пригадую наші спільні ранкові пробіжки серед сосен у Пущі Водиці, мотивуючі розмови під час сніданку. Я навчилася слухати, довірять, делегувати і по-справжньому працювати в команді.

Софія Школик
випускниця 2018 року, родом із Львівщини

У кожній експедиції я бачила круті ініціативи і фантастичних людей! Це молодь, яка створила простір “Друзі” і щодня щось робить у Костянтинівці, звідки виїхало більшість населення. Це гід з Чернігова, який збирає гроші, щоб відновити церкву 11 століття. Я відкривала для себе Україну, адже раніше бачила лише західні регіони. Я навчилася проєктної діяльності, бо організовувала триденну подію на 800 підлітків — займалася партнерами, локацією, рекламою, зовнішніми комунікаціями, логістикою. Було страшно, дуже відповідально і доводилося багато працювати. Я здобула навичку критичного та аналітичного мислення, а також комплексного розв'язання проблем.

Софія Шіляк
випускниця 2018 року, родом із Івано-Франківщини

В Академії з’явилося бажання допомагати людям через проєкти і приносити суспільну користь. Під час навчання у полтавському осередку ми організовували фестиваль здорового способу життя: робили лекції та дискусії про харчування, давали полтавчанам спробувати різні види спорту. Я отримував величезне задоволення, коли бачив вдячність учасників! Я вчився напрацьовувати ідеї, формати проєктів, презентувати їх партнерам і шукати фінансування. Це ті навички, якими я зараз користуюся, коли організовую у Львові форум “Молодвіж” на 2 тисячі учасників. Академія розширила мій світогляд. Коли я займаюся громадським проєктами і стартапами у Львові, тож можу дивитися на все під різним кутом.

Микола Апетик
випускник 2018 року, родом із Львівщини

Коли ти ростеш в маленькому селі, то здається, що політики чи зірки — це якісь недосяжні суперлюди. Академія стерла цей кордон — я спілкувалася з багатьма відомими людьми, стажувалася в Кабміні, а нещодавно як випускниця модерувала зустріч Академії із віцепрем'єром. Я зламала стереотип про те, що успіху можна досягнути лише з багатими батьками чи з гарвардською освітою, і здобула віру в себе. Я відкрила для себе біг, рефлексію, усвідомлений туризм та знайшла найкращих друзів. Навчилася створювала проєкти та спробувала себе у комунікаціях — так здобула навичку, за яку мені тепер платять гроші, бо працюю зараз головою відділу комунікацій в EdEra.

Ярина Біла
випускниця 2019 року, родом із Полтавщини

В Академії я почав цікавитися новинами. Держава перестала бути для мене чимось абстрактним, а стала конкретним механізмом. Ми знайомилися з тим, як працює Кабмін, Нацбанк, Верховна Рада. Я розвинув критичне мислення, вміння дискутувати і висловлювати власну думку. В Академії виховували культуру суперечки, а ми з лекторами спілкувалися на рівних. Ми все завжди планували, тому я навчився тайм-менеджменту і нещодавно навіть став тренером на цю тему для “Червоного хреста”. Зараз я навчаюся на програмуванні і вже працюю розробником у провідній ІТ-компанії SoftServe. В Академії зрозумів, що хочу працювати з людьми і далі планую розвиватися в ІТ саме як проєктний менеджер.

Володимир Бойко
випускник 2019 року родом із Івано-Франківщини

В Академії я надихалася своїми однолітками! Одна дівчина їздила на FLEX і до Академії вже створювала проєкт із підприємництва для школярів. Була пластунка, яка у такому віці вже виховувала малих послідовників. Ще один студент займався кібербезпекою. Я наповнювалася кожною такою історією! Прокачала ораторську майстерність, адже нас навчили говорити нешаблонно і вільно виступати перед публікою. В Академії я навчилася прислухатися до себе та іти до кінця.

Христина Телефанко
випускниця 2019 року, родом із Полтавщини

Якщо у формальній освіті ти отримуєш знання у форматі “лектор читає — ти записуєш”, то в Академії — найбільше у спілкуванні: коли вирішуєш спільні завдання з друзями в осередку, коли розмовляєш з менторами чи дискутуєш з лекторами. Ми тренували цілеспрямованість і будували команду через спорт. Обдумували і засвоювали досвід через рефлексії. Академія дає soft skills, які знадобляться у будь-якій професії. Я навчаюся на інженера, а це — проєктна робота і робота в команді, чого нас якраз і вчили в Академії.

Тарас Стефурак
випускник 2019 року, родом із Івано-Франківщини

Колись я думала, що хочу жити за кордоном, бо там краща медицина, освіта, безпека. Але в Академії я познайомилася із засновником Prometheus, побачила, як працює Dozorro, Prozorro, фонд “Життєлюб” — усі ці круті речі створюють українці. Я зрозуміла, що Україна — це країна можливостей. Я ще в школі організувала у рідному Ладижині походи до людей з інвалідністю і створила клуб англійської мови. Бачила, що можу щось змінювати, проте почувалася у цьому самотньою. В Академії я здобула друзів, які стали моєю підтримкою та підсиленням. Ми створили проєкт “Добродвіж” і долучити сотні людей до добрих справ! Ми й після випуску продовжуємо разом втілювати важливі ініціативи.

Христина Осадча
випускниця 2020 року, родом із Вінниччини

Я хочу, щоб моє село Дар”ївка, що на Херсонщині, стало найрозвинутішим в Україні. Це місія, яку я сформував в Академії. Ще у школі я робив проєкти у своєму селі, але мені бракувало місійності та однодумців. Усе це я знайшов в Академії, прокачав управлінські навички, навчився планувати і виходити із зони комфорту. Зараз я навчаюся на соціальній роботі. Можливо, це не звучить красиво — раніше я б сам не подивився у бік цього фаху. Проте Академія дала усвідомленість і вміння бачити глибше, а не гнатися за гарною назвою. Я задоволений своїм вибором, бо вивчаю практичні інструменти для роботи громади. Після навчання я обов’язково повернуся і розвиватиму своє село.

Данило Щоголь
випускник 2020 року, родом із Херсонщини

Після школи я не знала, куди вступати: близькі мені радили іноземні мови, фізмат, юридичний. Але досвід проєктів Академії дав зрозуміти, що я хочу навчатися на менеджменті. Я опанувала ораторське мистецтво, бо доводилося багато говорити на публіку, навчилася вести соцмережі, читати книги вдумливо. А ще здобула впевненість у своїх рішеннях, твердість у життєвих цінностях і спільноту, з якою ми досі не припиняємо спілкування ні на мить.

Марія Притуляк
випускниця 2020 року, родом із Вінниччини

В Академії у мене було купа моїх “вперше”. Я вперше побував за кордоном, на Заході і на Сході України, вперше подорожував літаком. Вперше виступав перед великою аудиторією і спробував організовувати проєкти та знаходити на них гроші. Я навчився працювати в команді, слухати інших і знаходити компроміси, отримувати і давати якісний фідбек. Я навчався на комп'ютерних науках, але в Академії зрозумів, що хочу працювати з людьми, тому розвиваюся як ІТ-менеджер. У мене було бажання спробувати себе на державній службі, щоб вносити молодий ціннісний підхід. Через спільноту Академії я дізнався про вакансію в НАЗК — і тепер працюю там в ІТ-управлінні.

Андрій Ярош
випускник 2020 року, родом із Полтавщини

Наші випускники легко проходять стажування в багатьох відомих компаніях

Вартість навчання — 45 000 гривень

Повна вартість навчання однієї молодої людини в Українській академії лідерства становить 300 000 гривень. 85% цієї суми ми покриваємо завдяки внескам благодійників — підприємців, компаній, міських рад, держави, українських та міжнародних інституційних донорів. Студенти за увесь рік програми сплачують лише 15% від загальної суми — 45 тисяч гривень. Перший безповоротний внесок складає 9 тисяч гривень, його потрібно сплатити у межах 14 днів після підтвердження вступу, решту — до 20 серпня 2023 року (можливість розтермінування до 30 березня 2024 року розглядається за запитом індивідуально). Діти Героїв Небесної сотні, ветеранів ООС, військовослужбовців ЗСУ, діти-сироти або напівсироти, з багатодітної сім’ї, ВПО або ті, чия сім’я проживає на тимчасово окупованих територіях та інші абітурієнти в яких є складна фінансова ситуація у сім'ї, можуть подати заявку на отримання додаткового гранту. В залежності від індивідуальних ситуацій він може покривати до 97% вартості навчання.

Що включає ціна:

Проживання у
кампусах
Триразове
харчування
Медичне
страхування
Унікальна
програма
Подорожі Україною,
в країни ЄС та Ізраїль
Безцінний
досвід

Бажаєш приєднатися до Академії?

 1. Заповнюй онлайн-анкету
 2. Проходь відбір
 3. Підписуй договір
 4. Заселяйся до кампусу
Стати студентом