Сім’ї приймають сім’ї

Маріупольський осередок

Це найбільший Центр розвитку лідерства на Сході України. Він є не лише місцем навчання для наших студентів, а й сучасним освітнім простором для молоді регіону, яка може втілити тут свою подію чи ініціативу. Команда Академії навчає місцевих мешканців проєктному менеджменту та допомагає у втіленні яскравих ідей.

Маріупольський осередок — це:

масштабні події. Молодіжні форуми за участі Президента, міністрів та послів притягують до Маріуполя молодь з усієї України. Команда брала участь у розробці молодіжної стратегії розвитку міста. Центр також має особливу мету — створювати позитивний імідж Сходу України в очах молодих українців та підсилювати тут українську ідентичність та традиції.

Маріупольський осередок — це

200Експертів, науковців, викладачів провідних бізнес-шкіл щорічно
1000Учасників подій
щорічно
72Випускників
1364Квадратинх метрів

Команда осередку

Оксана Лашенкова

керівниця Маріупольського осередку

Юрій Манілов

заступник керівника осередку з особистісного розвитку

Костянтин Гончар

ментор з експедицій

Володимир Цвик

спеціаліст із зовнішніх та SMM-комунікацій

Софія Станович

менторка з волонтерства

Ірина Хоменко

адміністраторка

Академія з'явилася у Маріуполі у 2019 році.

Центр розвитку лідерства постав у 2020-му завдяки підтримці Маріупольської міської ради та за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка Східної України».

Маріупольський осередок — це сучасний комфортний кампус.

Кампус розташований поруч із парком та за 6 кілометрів від моря. Перший поверх — коворкінг та лекторії для подій громади. Другий та третій поверхи — зона студентів: окремий поверх для дівчат та хлопців. У кімнатах мешкає по 2-3 людини. Кожна кімната обладнана кондиціонером. На обох поверхах є сучасні душові та повітроочисники. У кампусі є просторі лекторії, лаунж-зони, їдальня, пральня, бібліотека.

Маріупольський осередок — іміджевий проєкт для міста

Маріупольський Центр розвитку лідерства — єдиний молодіжний центр у Маріуполі, який задає високу планку, інноваційні методики і підходи у роботі з молоддю та підсилює молодіжну політику у місті. У Маріуполі чи не найбільше в Україні грантових програм та фондів, які інвестують у молодь. Тому  й для студентів Академії це унікальна можливість реалізувати соціальну чи бізнесову ідею. За останній рік саме студенти Маріупольського осередку втілили найбільше своїх проєктних задумів.

Найвпливовіші проєкти осередку:

Liberal Arts

Ділимося із вчителями досвідом роботи з молоддю.

Форум “Кожне завтра розпочинається вже сьогодні”

Понад 400 молодих людей з усієї країни стратегували майбутнє Маріуполія та України.

Форум “Бо ми — Україна”

Освітній форум, під час якого 350 учасників з усієї країни розвивали soft skills та пропонували своє бачення розвитку Маріуполя.

Запуск молодіжного потяга

Завдяки USAID ми запустили перший в Україні молодіжний потяг Київ-Маріуполь. Час у дорозі скоротили з 18 годин до 14 годин 30 хвилин.

Маріупольський осередок об'єднує ціннісних підприємців та лідерів думок

У планах — співпраця із провідними підприємцями міста, аби молодь бачила бізнес зсередини та надихалася його успіхами. Натомість підприємства триматимуть контакт з майбутніми проактивними працівниками.

Маріуполь — місто можливостей для молоді, яке
змінює світогляд

Молодь у пріоритеті для міської влади, тому у місті охоче підтримують молодіжні ініціативи. У Маріуполі чи не найбільше в Україні грантових програм та фондів, які інвестують у молодь. Тому й для студентів Академії це унікальна можливість реалізувати соціальну чи бізнесову ідею.

Маріупольський осередок — іміджевий проєкт для міста та країни

Маріупольський Центр розвитку лідерства — єдиний молодіжний центр у Маріуполі, який задає високу планку, інноваційні методики і підходи у роботі з молоддю та підсилює молодіжну політику у місті.

Що кажуть партнери, викладачі та друзі Академії?

Головна наша ціль — створити умови для розвитку молоді. Для цього потрібно розвивати нову для нашого розуміння компетенцію — лідерство. Співпраця з Українською академією лідерства — це крок на шляху створення нових можливостей для маріупольської молоді. Через такі формати ми говоримо: “Учіться, живіть та розвивайте Маріуполь'”.

Вадим Бойченко
міський голова Маріуполя

З появою Маріупольського осередку Академії у місті молодіжний рух почав динамічно розвиватися. Громадські організації відчули конкуренцію і почали працювати ще активніше, а молодь стала більше цікавитись громадською діяльністю та волонтерством. Проєкти, які втілює Маріупольський осередок, безпосередньо впливають на розвиток міста та розвиток нашої молоді.

Лариса Табала
керівниця відділу молодіжної політики Маріупольської міської ради

Фінансові та стратегічні партнери:

Підтримайте діяльність осередку та долучайтеся до позитивних змін у вашому регіоні.

Контакти осередку

Адреса осередку
Маріуполь, просп. Металургів, 148
Електронна адреса
olashenkova@ual.org.ua

У вас є запитання чи пропозиції?

Заповніть цю анкету і ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Бажаєш приєднатися до Академії?

  1. Заповнюй онлайн-анкету
  2. Проходь відбір
  3. Підписуй договір
  4. Заселяйся до кампусу
Стати студентом