Обираю майбутнє свідомо з Українською академією лідерства!

Робити свідомий вибір у 16-ть і навіть у 20-ть непросто — це показують мільйони історій підлітків, які теж саме закінчують школу і стоять на роздоріжжі.

Поради батьків, престижні факультети, нові тренди — цього багато, втім, чого прагнеш саме ти? Знайти цю відповідь не відразу — нормально. Недарма закордоном є дуже поширеною практика gap year, коли молодь бере рік, щоб попрацювати, поволонтерити, пізнати світ, а вже тоді обирати освіту і професію.

Ми ж пропонуємо тобі найкращий спосіб сформувати свідомий вибір майбутнього — річну програму в Українській академії лідерства. Гортай, щоб дізнатися, чому ➡

В Академії ти протестуєш різний практичний досвід, який допоможе почути і пізнати себе, зрозуміти, що потрібно саме тобі — через проєкти, волонтерства, спілкування з лідерами країни, лекції викладачів з різних університетів та галузей, експедиції, рефлексії, підтримку менторів, спорт і самодисципліну. А поруч будуть такі ж активні однолітки, які прагнуть у житті більшого. Детальніше про можливості Академії – читай тут.

Ти зможеш розкрити свої унікальні сильні сторони, сформувати цінності, на які краще опиратися у своїх важливих рішеннях. Після цього твій вибір, куди рухатися в житті, стане свідомішим, адже буде зроблений на основі власних перемог і поразок, висновків та інсайтів. Читай детальніше про відбір ➡

Відбір до Української академії лідерства на 2023-24 рік буде відбуватися у Telegram-боті. Тут ти:

 • дізнаєшся, що на тебе чекає під час відбору;
 • пройдеш весь процес відбору та отримаєш завдання з інструкціями на кожному з кроків;
 • зможеш спілкуватися в режимі онлайн з командою відбору;
 • отримаєш відповіді на найчастіші запитання про навчання у нас.
 • Заповнюй анкету у Telegram-боті та проходь відбір з 1 січня 2023 року до 31 травня 2023 року.

  Навчальна програма триватиме з 9 вересня 2023 року до 15 червня 2024 року. На той час тобі повинно бути 16-20 років.

  Обов’язково підписуйся на наш Telegram-канал, щоб брати участь у проєктах для молоді, а також стеж за нами в Instagram та Tik Tok, щоб отримувати корисні інструменти для розвитку лідерства, дізнаватися про нашу річну програму та спостерігати за життям студентів.

  Обирай свідомо і ставай лідером свого життя — обирай Українську академію лідерства!

  Заповнюй анкету та проходь відбір на 2023-23 навчальний рік у Telegram-боті!