Надія Савинська

Менеджерка осередку

nsavynska@ual.org.ua

Надія з міста Керч. Її хобі — це волейбол та фото. Раніше збирала красиві мушлі, колекціонувала наклейки Беверлі Хілз, фантики від різних гумок та роботів.

Катерина Чабала

Заступниця менеджера з адміністративних питань

kchabala@ual.org.ua

Катерина родом з Києва. Захоплюється малюванням, інтелектуальними змаганнями, покупкою книг і створенням хюге.

Володимир Іванченко

Заступник менеджера з адміністративних питань

vivanchenko@ual.org.ua

Максим Ніколаєвський

Заступник менеджера з проектів і партнерства

mnikolaievskyi@ual.org.ua

Максим з Харкова. Його хобі — боулінг, кіно, настільний теніс та ковзани.

Юлія Дрозд

Менторка з інтелектуального розвитку

idrozd@ual.org.ua

Юлія народилася в селі Білоусівка Миколаївської області. Її хобі — сучасна вишивка, подорожі Україною і світом, спорт та збирання різнотрав’я.

Оксана Підопригора

Менторка з суспільного розвитку та експедицій

opidopryhora@ual.org.ua

Оксана родом з Києва. Їй подобається плавання. Під час подорожей фотографує каналізаційні люки з гербом міста. Обожнює дітей,а з дитинства мріяла про акторську кар’єру.

Микола Фісаюк

Ментор з фізичного розвитку

mfisaiuk@ual.org.ua

Микола народився в селі Бубнів Волинської області. Він любить спорт, волейбол, настільний теніс, бойові мистецтва, зокрема національні, біг і взагалі все, що пов’язане зі здоровим способом життя.

Катерина Черевко

Менторка з комунікацій та емоційного розвитку

kcherevko@ual.org.ua

Катерина з Рубіжного Луганської області. Її хобі — біг, йога, будь-які челенджі, Академія сучасного пенсіонера «Бумеранг». Колекціонує подив та креатив. Під робочим столом має менторс-бокс, менторс-бук, спальник і корону

Харків

#УАЛстартапів

УАЛ Харків — це перший осередок академії на сході України. Він був створений у 2016 році. За рік студенти залучили понад 5 000 людей до реалізації 20 проектів у Харкові та області.

У вересні 2017 року за підтримки Бориса Ложкіна осередок переїхав у нову будівлю, спроектовану відомим архітектором Віктором Зотовим. Новостворений вільний простір академії став також місцем для Молодіжного центру УАЛ. Щосуботи тут проходять impact-дні, коли громадські організації безкоштовно проводять заходи для харків’ян.

Осередок першим відкрив Академію сучасного пенсіонера. Тут студенти проводять для них заняття з фітнесу, йоги, комп’ютерних наук, англійської мови тощо. А для старшокласників осередок започаткував програму INSIDE, яка допомагає їм визначитися з майбутньою професією.

У Харкові також вперше пройшли UAL Talks та УАЛ Форум з відповідального лідерства, який відвідали понад 200 школярів, студентів та представників різних організацій.

БУДЬ В КУРСІ НАШИХ ПОДІЙ