Випуск 2015-2016

Наприкінці червня 2016 року 39 студентів зі всієї України стали випускниками першої такої Академії і вже вступили до престижних університетів: Національний університет «Києво-Могилянська академія», Варшавський Національний Університет, Український Католицький Університет, Київський національний університет імені Тараса Шевченка.

ВИПУСКНИКИ АКАДЕМІЇ (2015-2016)

УАЛ — це платформа для об’єднання. Тут гуртуються люди, які готові навчатися та працювати заради майбутнього — свого та України.

Бакуха Назар, м. Слов’янськ

Хочу подякувати Академії за найпродуктивніший і найкорисніший рік у моєму житті! Завдяки стрімкому розвитку, навчанню й підтримці, я зрозуміла, що можу змінювати себе, навколишній світ і Україну! Крок за кроком, рухаючись, хоч і повільно, але постійно, можна досягти своєї цілі!

Безпалова Анастасія, м. Львів

На навчання до Академії я їхав як на велику авантюру. А виявилось, що це ще більша авантюра, ніж я думав, яка додала в моє життя такі моменти та знання, про які я й ніколи раніше й не підозрював!

Верещагін Славік, м. Харків

Академія – це коли ти тут і ти справжній. І таких як ти багато. Тут народжується сім’я, де є все — допомога, віра, дружба, любов. Тут дійсно відчуваєш себе щасливим.

Вишнянчин Максим, м. Львів

Академія — це моменти. Моменти, коли ти почуваєшся щасливим, що поруч із тобою справжня команда, об’єднана однією метою — зробити щасливим кожного українця.

Галімов Едем, м. Сімферополь

Це місце, яке дає надзвичайну можливість відчинити перед собою нові горизонти й пізнати себе. Тут народжується справжня дружба та вміння розуміти один одного. Ми творимо майбутнє!

Голєрова Валерія, м. Харків

Край змін і можливостей, місце де самонавчання – це норма, а покращення себе і друзів навколо невід’ємна частина кожного дня в Українській академії лідерства.

Гончар Костянтин, м. Львів

Академія лідерства допомогла мені зробити великий крок до пізнання унікальності кожної людини, кожної особистості, включно з власною.

Гребеняк Іванна, м. Тернопіль

Рік в академії змінив моє життя назавжди. Тут я подолала десятки викликів, на які б я ніколи не погодилася в реальному житті. Чому в реальному? Тому що Академія — це казка, де здійснюються твої мрії, де ти можеш зробити все, що тобі заманеться, де тебе завжди підтримають, де ти знайдеш друзів на все життя.

Димид Магдалина, м. Львів

Академія навчила мене сприймати людей такими, якими вони є. Усі думки щодо Академії здавалися зовсім нереальними, але уже під час навчання почали здійснюватися.

Дідула Галина, м. Львів

Академія – це люди, які розкрили мене, і відкрили в мені не одну хорошу звичку. Це місце, яке поглинає твої гірші сторони, і наповнює тебе цікавими ідеями.

Дідула Марта, м. Львів

Академія — це місце, де одні люди вчаться служити іншим задля створення здорового й щасливого суспільства.

Забуга Ірина, м. Київ

Академія стала для нас не просто домам на 10 місяців, вона стала місцем, де ми змінилися. Де кожен із нас почав думати за межами «коробки». Саме тут ми зрозуміли, що можемо все, але для цього важливе бажання робити щось, і робити це разом із тими хто плекає такі ж цінності як і ти.

Зафійовська Анастасія, м. Львів

Академія — це потужна хвиля натхнення, яка наповнює тебе із середини і штовхає у вир життя. Готова працювати, творити та мінити світ.

Заяць Христина, м. Львів

Тільки мертва риба пливе за течією. Академія навчила не боятись обирати шляхи відмінні від звичайних, змінюватись і не боятися змін. Не боятися помилок, а вдосконалюватися. Академія не змінила життя, а навчила мене змінювати його самому.

Карелін Ілля, м. Харків

Академія стала другим світом, де я можу втілювати те, що раніше було лише фантазією і мрією. Тут є можливості розвиватися, вчитися і творити. Будь вільним!

Козій Ярина, м. Львів

Академія навчила мене не боятися робити перші кроки в напрям своєї мети, а ще мріяти, мріяти й ще раз мріяти.

Комарцова Євгенія, м. Харків

Академія-це насамперед люди, з якими проведете ці 10 місяців, яких зустрінете. І повірте, вони перевершать усі ваші очікування. Іншу таку команду і стільки однодумців в одному місці знайти буде важко.

Кошлань Катерина, м. Львів

Неймовірно вдячна Академії та нашій академічній родині за можливість побути в такому натхненному та неймовірному середовищі. Цей рік цілком змінив мій життєвий курс та допоміг краще зрозуміти себе та інших.

Країнська Софія, м. Львів

Найкраще в академії — те, що вона дає змогу талановитим студентам жити десять місяців під однім дахом і, насолоджуючись, сварячись, спілкуючись, виносячи одне одному мозок, стати надпотужною командою. Також, Академія дає змогу познайомитися із дуже корисними для ставлення особистості людьми.

Макарусь Володимир, м. Дніпро

Я жив у своєму світі. Хотів щось змінити, але не знав як, не знав, що й де потрібно робити. Академія відкрила мені новий світ; світ, який показує мені безліч можливостей. Безумовно, це найкраще, що було, поки що, в моєму житті.

Маланчук Богдан, м. Львів

Найважче — закінчувати академію та розуміти, що після 10 місяців інтенсивного навчання на тебе покладена неймовірна відповідальність за майбутні зміни, не важливо, якого масштабу.

Матусевич Ксенія, м. Одеса

Академія — це постійне джерело натхнення. Тут здійснюються мрії, знаходять однодумців, ідеї, реалізовуються нові проекти. Освіта, яка приносить лише задоволення!

Разінкова Юлія, м. Львів

Академія — не місце, де сидять за столами, не місце, де «впихують» знання й нав’язують якісь цінності. Це, насамперед, простір можливостей та спосіб самовираження. Кожен вбирає з цієї програми по-максимуму: знайомства, знання, віру в себе, коло друзів чи незвичний досвід. І я була б щаслива пережити це знову.

Романчук Дарина, м. Львів

Із народження ми навчаємось з уроків життя. Академія — те чарівне місце, де ми вчимось приймати рішення і вчитись з їхніх уроків. Місце помпезності думки, польоту емоцій, вирію спогадів та скарб досвіду зосереджені і створені в простому приміщенні, простими людьми.

Ростислав Кубік, Львів

Академія — це унікальне місце, де ти починаєш дивитися на життя зовсім по-іншому, приходить розуміння, що немає нічого неможливого й починаєш робити це неможливе власноруч.

Самоваров Денис, м. Дніпро

Навчання в УАЛ — це постійний вихід із зони комфорту, відкриття в собі нових здатностей, руйнування стереотипних уявлень про себе і про світ. І все це стало можливим завдяки підтримці і дружній атмосфері. Дуже вдячна всім, хто створив цей проект, і тим, хто був поряд, за ці незабутні 10 місяців.

Сафонова Маргарита, м. Запоріжжя

В Україні, після майдану відкривається багато можливостей, Українська академія лідерства це найкраща можливість для молоді. Я щасливий, що потрапив в академію й кожного разу, коли пересічні люди читають гасла на наших «фірмових» футболках я згадую й радію.

Шургот Ярослав, м. Бережани

Академія — це зміни, які покращили моє життя. Це рух, який змінить Україну.

Ющак Іван, м. Луцьк

Академія — місце, де кожен стає справжнім. Місце, де протягом 10 місяців ти відкриваєш себе та інших. Місце щасливих людей.

Ящук Микола, м. Київ