Похід в Карпати замість шкільної “лінійки”

8 вересня в Українській академії лідерства почався новий навчальний рік. В Пущі Водиці моросив легкий дощик, але це не злякало наших абітурієнтів. Вони захоплено роздивлялися осередок, знайомилися з випускниками, менторами та менеджерами і робили перші селфі біля фотозони. 250 молодих хлопців та дівчат з’їхалися зі всієї України щоб разом скласти присягу та вирушити у подорож довжиною у 10 місяців сповнену пригод, викликів та перемог.
“Яким буде майбутнє залежить від кожного з нас і, безумовно, від нашої спільної дії. Ми твердо віримо в те, що Українська академія лідерства може забезпечити необхідну підготовку політичних та громадських лідерів України. Закликаю максимально використовувати можливості академії. Розпочніть цей рік, відкривши себе новим ідеям та поглядам”, — Ярослава Джонсон, Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund.

Цьогорічне відкриття навчального року стало також відкриттям нового осередку в Чернівцях.

“Ми рухаємося вперед і наша мрія, щоб осередки Української академії лідерства запрацювали в кожній області, з кожним днем стає реалістичною” , — Роман Тичківський, засновник УАЛ.
Одразу після складення присяги, студенти вирушили у мандрівку осінніми Карпатами, де підкорили дві найвищі вершини України — Говерлу та Петрос , де вперше перевірили на міцність свою командність.