10 причин стати студентом Української академії лідерства

1. Знайти своє призначення.
Навчання в УАЛ — це можливість протягом 10 місяців навчитися новому, зробити усвідомлений вибір щодо подальшого професійного шляху та зрозуміти, як Україна має змінитися в майбутньому і що конкретно ти можеш для цього зробити. Під час навчання студентів скеровують ментори — молоді наставники, які досягли успіху у своїй сфері і можуть поділитися практичним досвідом та знаннями, і, головне — зрозуміти і підтримати у будь-якій ситуації.

2. Розширити світогляд.
Для формування критичного мислення студенти проходять освітній курс — понад 30 дисциплін, серед яких управління проектами, критичне мислення, історія, фінансовий та комунікаційний менеджмент, етикет. Студенти також читають першоджерела, філософські трактати та художню літературу. Десять місяців інтенсивно вивчають англійську мову, читають книги в оригіналі та дискутують на різні теми. Практикують здобуті знання під час експедицій закордон.

 

3. Познайомитися з видатними українцями та світовими лідерами.
Під час навчання студенти академії отримують виняткову нагоду спілкуватися із людьми, що міняють Україну та світ. Викладачі та гості академії — українські та іноземні фахівці, такі як Ярослав Грицак, Андрій Зелінський, Павло Шеремета, Вахтанг Кіпіані, Андрій Пишний, Ярослава Джонсон, Орися Демська, Джон Хербст, Роман Ващук, Люк Якобс та Валерій Пекар.

4. Стати волонтером найкращих соціальних проектів.
Хоча б один день на тиждень студенти УАЛ приділяють волонтерству. Напрямок діяльності та проект студенти обирають самостійно та відповідно до потреб спільноти. Ключові напрямки: освіта, розвиток громади, здоровий спосіб життя, екологія, культура та історія.

5. Реалізувати власний проект.
Під час навчання студенти розробляють та реалізують власні проекти. В академії студент проявляє ініціативу, робить помилки та, попри все, рухається вперед. В УАЛ є все, що для цього необхідно — знання, досвід та друзі поруч.

6. Підкорити найвищі вершини України та пробігти свій перший півмарафон.
Студенти УАЛ багато уваги приділяють фізичному розвитку. День починається із зарядки, протягом тижня є заняття з бойових мистецтв та бальних танців, йоги та легкої атлетики. Крім цього, вони підкорюють гірські вершини у Карпатах та проводять власний півмарафон наприкінці навчального року.

7. Дослідити Україну.
В УАЛ навчаються представники усіх регіонів країни, у тому числі тимчасово окупованих територій. Кожні кілька тижнів студенти здійснюють регіональні експедиції, щоб дослідити їхні особливості та історію. В експедиціях студенти знайомляться із підприємцями, владою та громадськими активістами, що змінюють життя своїх міст та сіл. Це сприяє пізнанню країни та формуванню культури громадянина України.

 

8. Пізнати світ.
Восени студенти усіх осередків їдуть у тижневу освітню експедицію в Ізраїль, аби вивчити, як там вдалося побудувати одну з найрозвиненіших країн світу та зрозуміти, який досвід може перейняти Україна. До того ж студенти спілкуються та живуть з молодими ізраїльтянами, які навчаються у місцевих академіях лідерства. Навесні українські студенти їдуть до країн ЄС з дипломатичною місією, де зустрічаються з представниками влади, бізнесу, культури, громадського сектору та української діаспори різних поколінь.

9. Стати частиною команди.
Життя студентів УАЛ — інтенсивне та насичене. У кожній академії навчається 40 студентів, котрі командною працею долають виклики, реалізовують спільні проекти, де вперше пробують себе у різних ролях, перемагають свої страхи та вчаться ефективній комунікації один з одним.

10. Отримати реальний шанс змінити Україну.
Творимо себе — творимо Україну. Для УАЛ це не просто гасло — це філософія. Щодня усі засновники, викладачі та самі студенти втілюють ці слова у конкретні справи. В академії молодь здобуває цінний досвід та корисні знання, які у майбутньому допоможуть змінити країну на краще.

Щоб стати студентом, необхідно:

1. Заповнити онлайн-анкету та виконати завдання.
2. Пройти регіональний відбір. На кандидатів чекає спілкування зі студентами, індивідуальні та групові завдання, дискусії та та тест на фізичну підготовку.
3. Взяти участь у триденному форумі лідерства. Перший день — освітньо-пізнавальний, другий присвячений суспільній роботі та волонтерству, третього дня кандидата перевіряють у командній роботі.

Ми діємо з метою формування нового покоління українців, здатних брати особисту відповідальність за власну країну та ефективно реагувати на виклики, що сьогодні постають перед Україною. Ми віримо, що зміна особистості може змінити суспільство. Тому, для нас найперше значення має твоя активність, мотивація розвиватися, результативність!

 

Часті питання

Скільки коштує навчання?
Навчальний курс в Українській академії лідерства є безкоштовним. Студенти роблять лише одноразовий благодійний внесок – 10 тисяч гривень. А надалі отримують стипендію від Western NIS Enterprise Fund та інших партнерів, яка повністю покриває проживання, харчування, експедиції Україною та закордон, страхування здоров’я.

Хто може стати студентом?
Студентами УАЛ можуть стати випускники середніх шкіл та коледжів віком від 16 до 20 років. Оцінки в атестаті при вступі не є визначальними. Найважливіше — активна позиція у житті, бажання працювати над собою та змінювати країну.

Після навчання в академії знову доведеться проходити ЗНО?
Результати ЗНО, за винятком іноземних мов, дійсні протягом 2 років, тож вони діють після завершення 10-місячної програми в УАЛ. При потребі студенти можуть самостійно готуватися до тестування у вільний від навчання час.

А в якому місті я навчатимусь?
Наразі працює 6 осередків Академії: у Києві, Миколаєві, Львові, Полтаві та Харкові. Коло 10% студентів кожного з 6 осередків — місцева молодь, інші 90% приїздять з усієї країни, адже наша цінність “Ми — це Україна”. Завдяки такому розподілу, студенти знайомляться з іншими містами та налагоджують комунікацію всередині суспільства.

Як довго триває навчання?
Програма розрахована на 10 місяців — з вересня по червень, а заняття відбуваються 6 днів на тиждень.

Чи є вихідні та канікули?
Вихідний день — неділя. Студенти мають чотириденні вихідні раз на два місяці, а також різдвяні та великодні канікули.

 

Контакти:
join@ual.org.ua

‎+38 067 446 31 01