Відбувся четвертий випуск Української академії лідерства

«Сьогодні ми передаємо вам, випускники 2019 року, естафету лідерства», — цими словами керівника академії Роман Тичківський розпочалася випускна церемонія УАЛ 2019.

27 червня ще 231 випускник долучився до великої спільноти змінотворців академії під час урочистої церемонії в Київському осередку УАЛ у Пущі-Водиці. Нині спільноти випускників УАЛ об’єднує 639 випускників з усіх регіонів України.

Цьогорічна випускна церемонія пройшла під гаслом “На зустріч новим світам!”. Привітати випускників завітали партнери та викладачі УАЛ, батьки та друзі студентів, випускники минулих років та учасники програм академії.

«Ми маємо з вами величезну відповідальність перед тими, хто не дожив до сьогодні, однак захистив наше з вами право бути, перед тими, хто ще ненароджені і тими, хто сьогодні шукає надію на краще сьогодення та завтра. Пам’ятайте, від нас з вами залежить яке буде завтра і воно твориться вже сьогодні. Ви покликані бути тими лідерами, представниками нового покоління, які вплинуть на глибинні трансформації в Україні та в українському суспільстві», — настановляв студентів Роман Тичківський.

До початку урочистої церемонії діяла “Алея можливостей” — студенти та випускники познайомилися з провідними українськими громадськими організаціями та бізнесом. Серед яких були: AIESEC, НСОУ Пласт, Будуємо Україну Разом, EdEra, Teach for Ukraine, Спілка Української Молоді, Transparency International Ukraine та інші.

Поруч з Алеєю можливостей історик Ярослав Грицак провів для випускників та гостей лекцію «Історія майбутнього: як творилося майбутнє України?» та надихнув випускників на подальшу працю: «Старійтеся (ставайте старшими — ред.), щоб прийняти владу через 20–30 років, але старітися треба красиво, а для того треба не пити розчинну каву та співати Beatles»

Зі словами підтримки та натхнення студентів вітали партнери академії та лідери думок.

«Ви зробили свій внесок у спадщину Української академії лідерства, а вам академія дала уроки, які добре послужать в найближчий час. Ви поглибили любов до України, повагу до своєї Батьківщини та повагу до себе. Ви дізналися, як не цуратися тяжкої роботи. Ви дізналися, що бути громадянам це не просто красиві слова. Хороші громадяни служать своїй державі словом і ділом. Тому долучайтеся до активної роботи, творіть майбутнє, воно у ваших руках», — привітала випускників Президент та Головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон.

Про Україну, її теперішнє і майбутнє також говорив і прем`єр-міністр України Володимир Гройсман.

«Я прошу вас, не змінюйтесь самі — змінюйте суспільство. Доводьте те, що ви тут здобули до кожного, кого ви знаєте. Відкривайте їм очі на те, що можливо інші хочуть від них приховати. І в цьому шляху буде успіх», — надихав студентів пан Гройсман.

«В житті кожної людини настає час, коли потрібно зробити крок уперед. Крок уперед робити непросто. Є ті, що можуть злякатися, знітитися, зупинитися. Але не уалівці!

Ваше завдання шукати глибин та стриміти до висот. Не дозволяйте собі ніколи, за жодних обставин, стояти на місці. Бо життя це все-таки рух. Біжіть за власною мрією!», — сказав під час свого виступу отець Андрій Зелінський.

Натхненно завершив офіційну частину церемонії випускник УАЛ Харків Василь Шкромида: «Можливо, сьогодні щось і завершується, але завтра все тільки розпочнеться і якою буде наша персональна легенда, залежить від кожного з нас, а доля нашої країни залежить від наших персональних легенд».

Під час церемонії студенти та команда академії поділилися цьогорічними викликами, здобутками та планами на майбутнє.

Ми впевнені, що у наших випускників все тільки починається і їхнє життя після УАЛ буде ще більше сповнене перемог та яскравих моментів!

 

 

Дякуємо нашим партнерам за віру та підтримку лідерського руху в Україні. Завдяки вам сотні молодих українців щороку мають нагоду стати частиною команди Української академії лідерства!

Творимо себе — творимо Україну.

Кожне завтра розпочинається вже сьогодні!