Особистий помічник керівника організації (Київ)

Опис вакансії

Ця роль вимагає якісних навичок планування, управління часом та організаційними навичками. Найважливіша увага до деталей та можливість дотримуватись строгих термінів та вміння жонглювати кількома запитами водночас є надзвичайно важливим. Високий рівень доброчесності та розсудливості у поводженні з конфіденційною інформацією та професіоналізм у роботі з вищими керівниками є обов’язковими. Гарне почуття гумору є обов’язковим, як і здатність бути гнучкими та змінювати напрямок дії при першому ж інформуванні від керівника.

Вміння успішно працювати в командному середовищі та вибудовувати ефективні робочі стосунки всередині та поза групою є важливим.

Ідеальний кандидат матиме досвід роботи у швидкому темпі, керування кількома складними календарями, планування та організацію заходів будь-якого розміру, а також координацію подорожей у країні та міжнародному напрямку.

ОСНОВНІ КВАЛІФІКАЦІЇ
— Мінімум 1-річного досвіду, що забезпечує підтримку виконавчого помічника для керівників в умовах, що швидко розвивається
— Передові знання Microsoft Outlook
— Поглиблені знання Microsoft Word, Excel, PowerPoint, досвід роботи в 1С та вміння працювати з документацією
— Досвід координації подорожей на національному та міжнародному рівнях
— Досвід планування простору
— Необхідний ступінь бакалавра

ОСОБЛИВІ КВАЛІФІКАЦІЇ
— Позитивні, ініціативні та вміють розважатися на роботі та допомагати іншим робити те саме
— Витонченість під тиском та можливість перемикання передачі за мить
— Здатність самостійно обробляти адміністративні деталі, виконуючи при цьому належну роботу щодо адекватного інформування членів управлінської команди
— Можливість використовувати обґрунтований аналіз стану справ
— Виняткові навички писемного, словесного та міжособистісного спілкування

Що ми пропонуємо?
Ми пропонуємо більше, ніж просто роботу — можливість творити нове суспільство. Ми забезпечуємо достойну грошову винагороду та надійний соціальний пакет. А ще у нас професійна, дружня і драйвова команда.

Своє резюме надсилайте із темою листа “Вакансія Помічник керівника”. У тексті листа просимо розповісти кількома реченнями, чому ви хочете працювати на конкертній позиції в Українській академії лідерства, чим можете бути корисні організації та чим організація може бути корисна вам.