Стати партнером

 

Нашою місією є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів. Ми бажаємо згуртувати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати їм найкращу підготовку, інструменти для розвитку, глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, усвідомлення та реалізацію своїх талантів.

Академія заснована і діє за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Для забезпечення роботи Академії щороку виділяється близько 10 млн. грн: на навчально-виховну програму, подорожі, харчування, медичне забезпечення, реалізацію соціальних проектів на рівні міста, області або країни тощо. Студенти сплачують лише одноразовий вступний внесок у розмірі 2000 грн.

Для збільшення масштабів нашої роботи та покращення якості забезпечення ми відкриті до партнерств і підтримки: фінансової, матеріальної, консалтингової, юридичної, послугами тощо.

Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, прохання написати e-mail на info@ual.org.ua, вказавши в темі листа “Пропозиція партнерства”.

 

Будемо вдячні за Ваш фінансовий внесок у ведення нами соціальних проектів та волонтерство!

Реквізити для банківського переказу коштів:

Громадська організація “УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА”
04075 м. Київ,75, вул. М.Юнкерова,47
ЄДРПОУ 40533690 не є платником ПДВ та податку на прибуток
п/р26006300389644 у територіально відокремленому безбалансовому відділенні № 10026/0204
філії-Головного управління по місту Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», МФО 322669
Керівник Тичківський Р.М.
призначення платежу: благодійний внесок