Партнери

Нашою місією є вплив на глибинні соціальні процеси в українському суспільстві шляхом формування майбутніх лідерів. Ми бажаємо згуртувати молодих людей з високим потенціалом до лідерства і дати їм найкращу підготовку, інструменти для розвитку, глибоке розуміння власної національної ідентичності, бажання бути корисним своїй державі, усвідомлення та реалізацію своїх талантів.

Академія заснована і діє за підтримки інвестиційного фонду Western NIS Enterprise Fund, що створений урядом США через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID). Протягом усієї навчальної програми фонд надає студентам стипендію та підтримує діяльність закладу.

Western NIS Enterprise Fund (WNISEF) – перший в Україні регіональний фонд прямих інвестицій. Вже понад 20 років WNISEF забезпечує фінансування інноваційних, високоефективних програм, що спрямовані на здійснення реформ та змінюють життя звичайних людей в Україні та Молдові. Фонд підтримує десятки соціально важливих проектів в Україні – від Системи електронних державних закупівель Prozorro до школи урбаністики CANactions. Президент і головний виконавчий директор Western NIS Enterprise Fund Ярослава Джонсон є членом ініціативної групи УАЛ та викладає студентам англійську літературу.

Академія працює за підтримки Міністерства освіти і науки України та Міністерства молоді та спорту. З ініціативи Віктора та Ірини Іванчик і компанії Астарта-Київ Українська академія лідерства розпочала роботу на Полтавщині. Завдяки підтримці Бориса Ложкіна осередок в Харкові було забезпечено приміщенням. Компанія Data Group забезпечує усі осередки академії інтернет-зв’язком. Одночасно ми співпрацюємо з органами місцевого самоврядування, приватними ініціативами та фондами (“Діалоги”, Фонд “Повір у себе”)

Дякуємо батькам студентів, нашим рідним, викладачам, постачальникам, усім друзям за віру та підтримку!

Для збільшення масштабів нашої роботи та покращення якості забезпечення ми відкриті до партнерств і підтримки: фінансової, матеріальної, консалтингової, юридичної, послугами тощо.

Якщо Ви бажаєте стати нашим партнером, прохання написати e-mail на info@ual.org.ua, вказавши в темі листа “Пропозиція партнерства”.

 

Будемо вдячні за Ваш фінансовий внесок у ведення нами соціальних проектів та волонтерства!

Реквізити для банківського переказу коштів:
Громадська організація “УКРАЇНСЬКА АКАДЕМІЯ ЛІДЕРСТВА”
04201 м. Київ, вул. Кульженків сім’ї, 35, кв. 161
ЄДРПОУ 40533690 не є платником ПДВ та податку на прибуток
IBAN: UA613226690000026006300389644 у територіально відокремленому безбалансовому відділенні № 10026/0204
філії-Головного управління по місту Києву та Київській області АТ «Ощадбанк», МФО 322669
Керівник Тичківський Р.М.
призначення платежу: благодійний внесок

 

 

ULA is supported within an organizational development grant, provided by USAID/ENGAGE program, which is funded by the United States Agency for International Development (USAID) and implemented by Pact.